Bursa Kayak Otelleri

Bursa Kayak Otelleri

Bursa Kayak Otelleri

 

27-12-2019

Bursa, Marmara Bölgesi'nin en yüksek dağı olan Uludağ ile Türkiye'nin en büyük kış ve doğa sporları merkezidir.

 

 Yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turist ağırlıyor.

 

"Kayak severlerin vazgeçilmez adresi Bof Hotel Uludağ'da, çeşitli hizmetler ile kendinizi özel hissedin."

 

Bursa kayak otelleri
 

Uludağ’ın 1. Bölge ve 2. Bölge diye ayrılan iki alanındaki Uludağ otelleri; pistlere uzaklıkları, tam/yarım pansiyon seçenekleri, manzaraları ile çok çeşitli.

 

2. Bölgedeki pistler daha zorlu. Oteli, kayacağınız piste yakın seçmeniz size kolaylık sağlar. Çünkü ortalık kar kıyamet, ulaşım kolay olmuyor.


“Uludağ’a bunun için gidiyorum da ondan.” dediğinizi duyar gibi olsak da, Uludağ’daki kış etkinliklerinin sadece kayakla sınırlı olmadığını söylemek isteriz. Hatırlarsanız dört dörtlük bir Uludağ tatili yapmanızı sağlamayı kendimize görev edinmiştik. Uludağ’da kayak motoru safari, dağ tırmanışı, snowboard da yapabilir, öğretmenlerden kayak ve snowboard dersleri alabilirsiniz.


Her bir tanesi birbirinden farklı olan karın manzarası bile insanı büyülemeye yeterken kartopu oynamanın, karların arasında yuvarlanmanın, kayak yapmanın keyfi benzersizdir. Kış turizmi denildiğinde ilk akla gelen, dünya çapındaki pamuk yer Uludağ Kayak Merkezi’nin ülkemizde bulunması, hepimiz için büyük şans.

 

Kayak sezonunun açılmasıyla Bursa Uludağ’da biriken kalabalığa karışmayı düşünüyorsanız, soğuk mevsimi bile eğlenceye çeviren, kış tatilinin gözdesi olan Uludağ, bulunduğu yer sayesinde bütün pistlere ulaşım sağlamaktadır. Streslerinizden arınabileceğiniz, bir senenin yorgunluğunu ve sıkıntısını unutabilmenizi sağlayan Uludağ, sizlere doğallığı ve manzarası sayesinde unutulmaz bir kış tatili geçirmenizi sağlayacak. Uludağ'da geçireceğiniz kayak deneyimi ve otelimizin sınırsız imkanları sayesinde bu tatile tekrar kavuşmak için gün sayacaksınız. Eğer stresten bıkmış ve eğlenmek istiyorsanız, benzersiz ve unutulmaz bir kış tatili geçirmek istiyorsanız, Bof Hotels Uludağ sizleri bekliyor olacaktır.

 

Sizlerde kış turizm merkezlerinde biri olan Uludağ'da unutulmaz bir konaklama hizmeti almak ve Bof Hotels Uludağ grubunun tecrübesi ile tanışmak istiyorsanız +90 224 800 00 00 numaralı telefondan ve info.uludag@bofhotels.com adresinden bizimle iletişime geçebilir, sorularınızı sorabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.