Sömestr Kış Tatili

Sömestr Kış Tatili

Sömestr Kış Tatili

 

06-01-2020

Yarıyıl tatili ya da 15 tatil olarak bilinen Sömestr kış tatili için çok kısa bir süre kaldı. Bu kısa sürede insanlar kışın gidebilecekleri tatil rotaları arıyorlar. Biz de size yardımcı olabilmek amacıyla Sömestr kış tatilinde yapılabilecek etkinlikleri bir araya getirelim istedik.

 

Kışın tatil dendiğinde ise herkesin ilk aklına gelen Kayak Turları oluyor. Ülkemizde kayak komplekslerinin sayısı giderek artarken bu tatilciler için daha fazla seçenek anlamına geliyor. Kayak tatili denince akla gelen ilk adres ise Türkiye’nin En iyi ve eski kayak merkezlerinden olan Uludağ’dır. Bursa sınırları içinde yer alan Bof Hotels, sunduğu güzel konaklama seçenekleriyle siz ve çocuklarınız için mükemmel tatili size sunuyor.
 

Bof Hotels, Mini Clup’ te çocuklarınıza sağladığı güvenli ve eğlenceli ortam tatilinizi daha huzurlu kılacak. Deneyimli ekibimiz ve Profesyonel eğitmenler eşliğinde minik misafirlerimizin etkinliklere katılımlarını sağlayarak, hayal dünyaları ve yaratıcılıklarının gelişmesine faydalı olacağız.

 

Sömestr Kış Tatili
 

Yurtiçinde kar seviyesinin de iyi olmasıyla akla gelen ilk yerler dağlar ve kayak merkezleri olsa da bir kaç günlüğüne sıcak bir yerlere gitmek de fena fikir değil. Bof hotelsde Soğuk havada Jakuzi ve Buhar odasında ailecek yapılabilecek bir tatil eğlenceli ve dinlendirici de olabilir. Soğuk havada Jakuzi ve Buhar odasında Çocuklarla birlikte keyif yapabilirsiniz.


Bir başka etkinlik ise Bof otelde yapılabilecek günlük geziler ile çocuklarınızın gitmeyi sevdiği noktalarda gezebilirsiniz. Sizin için Harika bir deneyim olacaktır.

 

"Sömestr Kış tatili genellikle ocak ayının sonun da başlar ve şubat ayında sonlanır tam tarih verebilecek olursak sömestr kış tatili 20 ocak 2020 (Pazartesi) - 31 Ocak 2020 (Cuma) tarihleri arasında gerçekleşecek."

 

Bu kış Bof Hotels Uludağ grubunun tecrübesi ile çocuklarınızla unutulmaz bir tatil yaşamak istiyorsanız +90 224 800 00 00 numaralı telefondan ve info.uludag@bofhotels.com adresinden bizimle iletişime geçebilir, sorularınızı sorabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.