Sömestr Otelleri

Sömestr Otelleri

Sömestr Otelleri

 

08-01-2020

Türkiye’de kış tatili yapmak için birçok farklı seçenek sizleri bekliyor. Kartpostallık manzaralar eşliğinde doğa yürüyüşleri, zirvede kayak keyfi, tarihi yerlere ziyaret ve daha fazla kış tatili alternatifleri bulunmaktadır.

 

Uludağ Kayak Merkezi, sömestir ya da hafta sonu tatillerinde ailenizle birlikte karın tadını çıkarabileceğiniz kayak merkezleri arasında en iyi adreslerden biridir. Sadece Türkiye’den değil dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken Uludağ Kayak Merkezi’nde kış tatili deyince aklınıza ne geliyorsa hepsini bulmanız mümkün.
 

"Kayak severlerin vazgeçilmez adresi Bof Hotel Uludağ'da, çeşitli hizmetler ile kendinizi özel hissedin."

 

uludağ kayak otelleri
 

Eğer çocuklarınızla birlikte sömestir ya da hafta sonu çıkacağınız tatilde “Nereye gitsek?” diye düşünüyorsanız, Türkiye’nin en gözde kış tatili yerlerinden biri olan Uludağ’a otomobilinizle gidebilirsiniz. Uludağ İstanbul arası mesafe 220 kilometre. Bursa’dan ise 1 saatte varabilirsiniz.


Hareketli bir tatil olsun, hem doğa yürüyüşleri hem de aktivitelerle zaman geçsin istiyorsanız, çocuklarınızla birlikte Uludağ tatili yapabilirsiniz. Burada kayak yapabilir, diğer kış sporlarını da deneyebilirsiniz.

 

Bu Sömestr Tatilinizde Bof Hotels Uludağ grubunun tecrübesi ile unutulmaz bir tatil yaşamak istiyorsanız +90 224 800 00 00 numaralı telefondan ve info.uludag@bofhotels.com adresinden bizimle iletişime geçebilir, sorularınızı sorabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.