Sömestir Tatili İçin Aileye Uygun Otel

Sömestir Tatili İçin Aileye Uygun Otel

Sömestir Tatili İçin Aileye Uygun Otel

 

10-01-2020

Sömestir tatili olarak bilinen 15 tatile sayılı günler kaldı ve aileler bu kısa dönem tatilinde birlikte verimli vakit geçirebilecekleri uygun rotalar ve mekanlar aramaya başladı. Bu yazımızda sizlere yardımcı  olmak için  sömestir tatilinde en uygun rota ve konaklama yerlerinin nasıl olması gerektiğine değineceğiz.

Sömestir denilince akla ilk gelenlerin başında kar bulunmaktadır. Bu tatilde de en uygun tatil türünün çocukların da ilgisini çeken kar tatilleri olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden en uygun rotalardan biri olan; Kayak Pistleri ve turlarıyla öne çıkan Bursa sınırları içinde yer alan, Türkiye'de ki en eski kayak merkezlerinin bulunduğu Uludağ önde gelmektedir. Uludağ kayak merkezleri sömestir tatilinde ailenizle benzersiz karın tadını çıkarabileceğiniz en iyi adres ve rotalardan biridir. Tatil rotanıza karar verdiğimize göre şimdi de konaklamak için kaliteli bir mekan bulmakta. Uludağ'da kaliteli ve konforlu konaklama yeri denilince akıllara ilk gelenlerden olan Bof Hotel Uludağ bu yılda sömestir tatilinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Geniş aileler için olan family suit odalarıyla ön plana çıkan Bof Hotel Uludağ çocuklar için de özel aktiviteleriyle çocuklarınızın eşsiz bir tatil deneyimi yaşamasını sağlayacakır.

Bof Hotels, sunduğu özel konaklama seçenekleriyle siz ve çocuklarınız için mükemmel bir kar tatili sunmakta. Mini Clup’ te çocuklarınıza sağladığı güvenli ve eğlenceli ortamla tatilinizi daha huzurlu kılacak olan otelimiz, deneyimli ekibimiz ve profesyonel eğitmenler eşliğinde minik misafirlerimizin etkinliklere katılımlarını sağlayarak, hayal dünyaları ve yaratıcılıklarının gelişmesine faydalı olacağız.


Bof Hotel Uludağ bu Sömestir de sizleri bekliyor!