Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

 

04-02-2020

Sevgililer Günü

Bof Hotel Uludağ

14 Şubat Sevgililer Gününde veya daha sonrasında romantik eğlenceler yapmaya ne dersiniz? Sevgililer Günü Cuma’ya geldiğinden dolayı Cumartesi ve Pazar günleri tatil ile beraber birkaç gün bir yerlere gidebilmeniz mümkün. Bunun için Uludağ Kayak Otelimizde kalabilirsiniz. Kış zamanında olduğumuz için hoş bir kayak tatili de yapabilirsiniz.
Sevgililer Günü, özel bir gün olduğu için önceden planlanmış muhteşem ve diğer günlerden farklı olmalıdır. Sevgilinize harika bir sürpriz hazırlamanız aranızdaki bağı kuvvetlendirirken hem de keyifli bir otel tatili ile hayatınıza renk katacaktır.
Sevgilinizle beraber kış mevsiminin beyaz cenneti Bof Uludağ Kayak Hotelinde, pencereden baktığınız an göreceğiniz kar manzarası ile keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Uludağ'da genellikle Şubat ve Mart aylarında zevkli aktiviteler geçirebilirsiniz. Sevgililer gününde hem eğlenmek kayak yapmak isterseniz Uludağ'ı tercih edebilirsiniz. Aldığınız hizmet ile kendisine bağlayacak hotelimizde kendinizi çok özel hissedeceksiniz.
SEVGİLİLER GÜNÜ