Loading

HEALTH CLUB

BOF HOTELS

SPA SALONU

Uludağ'ın benzersiz kayak keyfinin ardından hotelimizin spasında terapiler ve masajlarla sizleri ağırlıyoruz. Modern tasarımı ile spalarımızın loş atmosferinde sunulan benzersiz, konforlu lüks ve rahatlatıcı masajıyla ruh ve bedeninizi dinlendirecek, tüm yorgunluğunuzu üzeriniz atacak, keyif alacak ve gevşeyeceksiniz.

Bof Hotel Uludağ olarak spa öncesi duş alabileceğiniz kabin, loş aydınlatmaları, mum ışıkları, sıcak ortamı, olabilecek her türlü lüks standartları, kaliteli ürünleri ve profesyonel masörleri ile birlikte kendinizi Bof Hotel Uludağ içerisindeki spamızda geçen her dakika daha huzur içinde, mutlu ve rahatlamış hissedeceksiniz. Bof Hotel Uludağ'nın lüks hizmetlerinden biri olan spa hizmetimiz ile aileniz veya sevdiğiniz insanlar dışında sadece kendinize ayıracağınız zamanın kalitesini ve keyfini arttıracaksınız.

Spa Salonu
BOF HOTELS

Gym

Gym merkezlerimiz sizin istediğiniz doğrultusunda, yüksek teknoloji ve kaliteli ekipmanlarla hizmetinizdedir. Spor merkezlerimizde, alanında uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuzla beraber siz değerli misafirlerimizin daha dinç, mutlu ve fit olmasını sağlıyoruz.

Gym salonlarımız, kardiyovasküler, rezistans ve serbest ağırlık ekipmanlarımızla donatılmış kaliteli hizmet vermektedir. Gym salonlarımız hotelimiz dahilinde, sizlere sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile siz değerli misafirlerimizin tatilinin daha verimli geçmesini sağlıyor.

GYM
BOF HOTELS

HAMAM

Bay-bayan ayrı olarak geleneksel Türk hamamı ile sıcağın keyfini, spa ile konforlu ve rahatlatıcı etkisini hissedeceksiniz.

Siz misafirlerimiz için yeni tasarlanan Hamam Suite’inde kendinizi özel hissedecek, bedeninize ışıltı ve canlılık katacak,tüm yorgunluğunuzu atacaksınız.

Hamam
BOF HOTELS

JAKUZİ & BUHAR ODASI

Bof Hotel Uludağ'da kayak yaptıktan sonra yorgunluğuzu atmak için kendinizi jakuzinin rahatlatıcı suyuna bırakın!

Şehrin tüm gürültüsünü arkanızda bırakın ve kendinizi Bursa'nın en güzel hotellerinden biri olan “Bof Hotel Uludağ'ın” buhar odasında şımartın.

Jakuzi & Buhar Odası