Loading

Kayak & Snowboard Okulu Ve Kiralama Merkezi

Türkiye ‘ nin en iyi kayak otellerinden Bof Otel bünyesinde hizmet vermekte olan Bof Otel Kayak Okulu & kayak kiralama merkezi, her yıl malzeme yenileyip siz gelen misafirlerimize daha kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız.. Bof Otel Kayak Okulunda, alanında kıdemli ve bir çoğu (BESYO ) mezunu olup milli takımlar seviyesinde olan, Türkiye şampiyonlukları ve uluslar arası müsabaka dereceleri olan kayak ve snowboard eğitmenlerimizle Avrupa standartlarında bulunan her yaşa uygun ve son sistem kayak ve snowboard ekipmanlarımız olan işletmemizde son derece modern sistemde hizmet vermekteyiz.

  • Anasayfa
  • Kayak & Snowboard Okulu Ve Kiralama Merkezi

Dünyayı kavuran korona ( covid – 19 ) virüsü için gerekli önlemlerimizi alarak vermiş olduğumuz kayak kıyafeti, kask ve kayak ayakkabısı dezenfektan makinelerimizle düzenli olarak hijyenik hale getirilerek siz değerli misafirlere kiralamaya uygun hale getiriyoruz. Giriş ve çıkışlarda ateş ölçüp maske kurallarına uymayan misafirlerimize hizmet vermemekteyiz. Bof Otel Kayak Okulu & kayak kiralama merkezi kask, ayakkabı ve kıyafet dezenfektan makinelerimizle Türkiye’de birçok kayak odalarına öncü olmuştur.

Bof Otel Kayak Okulu & Kayak Kiralama Merkezi Türkiye ‘ de ilk ve tek olan ( KİOSK ) dokunmatik ekran sistemiyle girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi ( boy, kilo, ayak numarası ) hatasız ve hızlı şekilde kiralamak istediğiniz ekipmanlarımızı ayar masasında bilgilerinize uygun şekilde ayarlayarak hizmetinize sunuyoruz.

Ayrıca Bof Otel Kayak Okulu & Kayak Kiralama Merkezi kendi kişisel tüm ekipmanlarınızı muhafaza edebileceğiniz şifreli emanet ve kayak dolaplarımızla sizlere güvenli hizmet veriyoruz. Ayrıca her sene dünyadaki kayak sistemi gelişimini yakından takip ederek hizmetimizi daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz.

Post Title Post Title Post Title
Post Title Post Title Post Title