Loading
BOF HOTELS KURUMSAL

Konuk Ağırlamak Bir Sanattır

Bof Hotel Uludağ olarak huzur ve rahatı hedef alan hizmet anlayışımızla beraber siz konuklarımıza kusursuz konaklama deneyimi yaşatma iddiasındayız. İş temposunun yükü ve yorgunluğundan sıyrılıp, rahatlayabileceğiniz şekilde düşünülen, seçkin dizayn edilmiş özel tasarım odalarımızla, her sabah yeni bir güne dinlenmiş, enerjik şekilde uyanmanızı sağlıyoruz.

Konforu kendimize prensip edindik

Misafir memnuniyetini kendimize prensip ederek mükemmelliği hedef alan hizmet anlayışımızla, lüksü standartlaştırdık. Konaklamanızda kendinizi rahat hissedebilecek, konforu doyasıya yaşayacaksınız. Bof Hotel Uludağ olarak kendinizi evinizde hissedeceğinizin garantisini vermekteyiz.

Tatilinizi Renklendirin

Bof Uludağ hotelimiz, duyulara hitap eden renkler kullanılarak sıradanlıktan uzaklaştırılmıştır. Hotelimiz son derece modern tasarım ve estetik açıdan da ilham verici ve kullanışlıdır. Hotelimizde bulunan her bir detay sizin isteklerinize ve arzularınıza yönelik tasarlanmış olup, sizlerin her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumlarda tasarlanmıştır. Tatilinize renk vermek isyitorsanız Bof Hotel Uludağ hep yanınızda...

Hayalinizdeki Eğlence

Altyapı, teknik ve akustik açıdan tam donanımlı bir yere sahip olan hotelimizde, tatilinizi en kaliteli şekilde geçirmeniz amacıyla, sizlere birbirinden eğlenceli etkinliklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Hotelimizde kar partisi, çocuk kulübü eğlenceleri, şömine bar canlı müzik, türk geceleri gibi etkinlikleri bulundurarak siz değerli misafirlerimize eğlenceyi iki kat daha fazla yaşatıyoruz.

GÖSTERİM

Video Tur

Benzersiz bir konseptle tasarlanan otelimiz, genel alanları ve odalarıyla konforlu bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Farklı alanlar hakkında bilgi sahibi olmak için galeriyi inceleyebilirsiniz. Evinizde Hissedin