Loading
BOF HOTEL

Organizasyon

Etkinlik ve toplantı organizasyonları için çeşitli özelliklerde düzenlenen toplantı salonlarını içinde bulunduran Kongre Merkezi, konuklarımızın kaliteli bir biçimde ağırlanmasını sağlıyor.

Organizasyon

Event Hall

Yüksek teknolojiye sahip ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılmış, çevreye duyarlı olarak tasarlanmış salonlarımız toplantılarınız için idealdir.

Hotelimiz bünyesindeki toplantı ve etkinlik salonları istediğiniz doğrultuda düzenlenebilir, kusursuz servis ve zengin coffee break sunumları eşliğinde toplantı salonlarından yararlanabilirler.

Organizasyon

Vista Toplantı Salonu

Vista toplantı salonlarımız 336 metrekare büyüklüğünde olup, 60 kişilik bir kapaziteye sahiptir. Vista toplantı salonlarımızda siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak adına, güleryüzlü çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Hotelimizde hem tatil yapıp hem de işinize zaman ayırabiliyorsunuz. İşinize ayıracağınız zamanda,en az sizin kadar disiplinli olmak adına sizlere en konforlu ve en modern hizmeti vista toplantı salonlarıyla vermekteyiz.

Organizasyon

Nova Toplantı Salonu

Her türlü konferans, toplantı ve ziyafetlere ev sahipliği yapan Nova Toplantı Salonu; yüksek teknolojiye sahip ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılmış, çevreye duyarlı olarak tasarlanmıştır.

Katılımcılara ferah bir ortam sunan Nova Toplantı Salonu, gün ışığı efekti veren aydınlatma sistemleri sayesinde siz misafirlerimizi aktif toplantılar yapmaya davet ediyor.

Organizasyon

Art Toplantı Salonu

Yüksek teknoloji işitsel ve görsel sistemlerle donatılmış Art Toplantı Salonu ve tüm toplantı salonlarımızda teknik ekipmanlar uzaktan kumanda ediliyor. Siz işinizle ilgilenip başarıya doğru emin adımlarla ilerlerken, biz de sizin verimliliğinizi en yüksek noktaya çıkarmak için tüm ihtiyaçlarınızı gözetiyoruz.

LCD projektör ve ses sistemi gibi teknoloji ile uyumlu bir şekilde dizayn edilmiş Art Toplantı Salonu; Hotelimizde bulunan Profesyonel Toplantı & Organizasyonlar ekibimiz başarılı organizasyonları garanti eder.